Firmast

tutvustus

Tutvustus

OÜ Cooltec on 2003. aastal loodud ettevõte, mis pakub täislahendust külmutus-, protsessijahutus- ja konditsioneerimissüsteemidele. Teeme ära kõik alates projekteerimisest kuni valmistamiseni. Meie kogenenud spetsialistid pakuvad alati ainult parimaid lahendusi vastavalt vajadustele ning hooldusmeeskond vastutab seadmete õigeaegse hoolduse ja remondi eest. Meie lahendused on alati energiasäästlikud ning töökindlad.

Kogemus

Kogemus

Meie tegusatel spetsialistidel on üle 15 aasta kogemust tööstuslike ja kaubanduslike külmseadmete projekteerimisel, paigaldusel ja käitlemisel. Meeskond omab hulgalist kogemust ammoniaagi ja F-gaasidel töötavate külmutusseadmetega ning suudab ellu viia ka kõige keerulisemad lahendused. Meie juhtpõhimõtteks on ressursside säästlik kasutamine, mida rakendame igas projektis. Oleme pädevad alustades külmkambrite ja –hoonete ehitusest kuni ehitiste külmatehnikaga varustamiseni.

Lubadused

Lubadused

Oleme oma kliendi vastu ausad, ajame alati õiglast ja vastastikku tulutoovat äri. Pakume kompetentsist lähtudes kõige kasulikumaid ja ökonoomsemaid lahendusi. Areneme pidevalt, et luua innovatiivseid ja effektiivseid lahendusi nii klientide kui ka keskkonna hüvanguks. Koolitame oma spetsialiste, et suudaksime tagada kvaliteetse tipp-tasemel teenuse.